3 rzeczy, które sprawią, że smartfon będzie Ci długo służył

By admin
In WYBRANE
Marzec 12, 2015
0 Comments
1433 Views

Poznaj kilka patentów na przedłużenie żywotności swojego telefonu!

142606264618837500

Etui

Im doskonalsze technologie, większe wyświetlacze i bardziej zaawansowane elementy, tym smartfon jest niestety bardziej narażony na uszkodzenia. Jednocześnie te większe smartfony zdecydowanie lubią wypadać nam z rąk i lądować na ziemi :), dlatego warto wyposażyć się w etui. Pozwoli ono na pewnego rodzaju zamortyzowanie wstrząsu podczas upadku. Ponadto może sprawić, że telefon zyska nowy, zindywidualizowany wygląd, dopasowany do naszych upodobań i wyobraźni. Duży wybór case’ów do flagowych telefonów najczęściej kupowanych marek (np. etui Samsung Galaxy S5) znajdziecie m.in. w sklepie internetowym http://mediadel.pl/.

Szyba z hartowanego szkła

Jeżeli porządne etui to dla Ciebie za mało, a Twoje telefony już nie raz straciły życie podczas zetknięcia z twardą ziemią – polecamy wypróbować szybę z hartowanego szkła. Ten niepozorny wynalazek jest przełomem w ochronie wyświetlaczy smartfonów! Szkło, z którego wykonane są tego szybki jest niezwykle cienkie, aby nie wpływało na komfort korzystania z telefonu. Dzięki temu nie zmienia się czułość oraz dotyk podczas obsługi urządzenia. Niektóre szybki posiadają również powłokę niwelującą tłuste ślady palców, dzięki czemu wpływają na higienę używania smartfona.

Dysk bezprzewodowy

Swego rodzaju zagrożeniem dla naszego telefonu, które zmusza nas do wymiany go na nowy, lepszy model jest brak wolnej pamięci w telefonach, które nie posiadają slotu na karty pamięci. Mała ilość pamięci potrafi negatywnie wpłynąć na komfort użytkowania telefonu. W dobie niezliczonych aplikacji ciężko jest niekiedy zagospodarować przestrzeń dla niezbędnych multimediów. Z pomocą przychodzą rozwiązania w chmurze. Niestety nie zawsze się one sprawdzają, ponieważ wymagają nieprzerwanego połączenia z siecią. Dobrym rozwiązaniem, który zastąpi chmurę oraz nie wymaga dostępu do internetu, jest bezprzewodowy dysk lub czytnik kart pamięci, w którym zapiszemy wszystkie potrzebne pliki.

A Wy? Macie jakieś patenty na przedłużenie żywotności smartfonów czy wolicie wymieniać je, kiedy na rynku pojawiają się nowe modele?

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
pe036
EXTA FREE – sposób na sterowanie oświetleniem świątecznym

W okresie świątecznym oświetlenie oprócz swojej podstawowej funkcji spełnia rolę...

Zamknij