Dobre oświetlenie wyróżnia

By admin
In AKTUALNOŚCI
Czerwiec 10, 2012
0 Comments
684 Views

ndp069

Masz dobry towar, korzystne ceny i miłą obsługę, a mimo to klienci do Ciebie nie przychodzą? Odpowiedź jest prosta: nie wyróżniasz się, więc Cię nie widzą. Nadszedł czas na profesjonalny system oświetlenia użytkowego Shop System

 

 

ndp070Wbrew potocznemu skojarzeniu niedoświetlony punkt handlowy nie musi oznaczać ciemni fotograficznej. Wystarczy, żeby natężenie światła na witrynie i wewnątrz pomieszczenia było niższe od panującego na korytarzach, a już przestajesz być zauważalny dla swoich klientów.

Mózg człowieka reaguje przede wszystkim na obrazy. Podświadomie zwracamy uwagę na intensywne kolory, elementy charakterystyczne, które wyróżniają się w swoim otoczeniu. Dlatego porządne oświetlenie jest tak ważne w Twoim biznesie. Jednym z dostępnych na rynku rozwiązań jest profesjonalny system oświetlenia użytkowego Shop System firmy Lena Lighting.

Shop System jest Polską linią produktową, w skład której wchodzą projektory oświetleniowe, listwy zasilająco-mocujące Shop Track oraz dodatkowe akcesoria. Cały system jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym swobodny dobór projektorów (kąt rozsyłu, wielkość projektora, moc, a nawet kolor obudowy), sposobu montażu, czy budowy całych linii oświetleniowych.

Aktualnie Lena Lighting prowadzi specjalną akcję promocyjną Shop Systemu, w ramach której można skorzystać z pomocy Eksperta firmy Lena Lighting w doborze układu oraz uzyskać bezpłatny projekt oświetleniowy. Dodatkową zachęta jest także możliwość nabycia dowolnej ilości projektorów Shop System w komplecie ze źródłem światła w cenie 249,00 zł netto.

Szczegóły promocji, a także dodatkowe informacje dostępne są w Internecie na stronie producenta www.lenalighting.pl

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
box-av
Electric Box – nowa instalacja elektryczna w 5 godzin!

Do teraz nie znaliśmy rozwiązania problemu remontu instalacji elektrycznej w...

Zamknij