Drabiny, pomosty i rusztowania KRAUSE

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 to największe wydarzenie w branży budowlanej w Europie Centralnej. W ostatnim czasie, jak co roku do Poznania zjechali producenci z całej Polski i z zagranicy. W kilkunastu pawilonach zaprezentowano sztandarowe rozwiązania, jak i nowości produktowe. Wśród wystawców nie zabrakło firmy KRAUSE – lidera na rynku aluminiowych rusztowań jezdnych i wiodącego producenta drabin, pomostów i szerokiej gamy konstrukcji specjalnych do pracy na wysokościach.

stoisko_krause_budma

Stoisko firmy KRAUSE podczas targów BUDMA 2014 imponowało wysokością i bogatym asortymentem produktów. Szczególnie okazale prezentowało się rusztowania jezdne serii STABILO 5500 z wewnętrznymi schodami. Nowością, pokazaną w Poznaniu, była także nowa linia drabin z platformami, spełniająca wymogi wprowadzonej ostatnio normy PN EN 131-7. Warto podkreślić, że firma KRAUSE jako jedna z nielicznych reprezentowała producentów drabin i rusztowań jezdnych. Miano lidera tego segmentu zobowiązuje do pokazania klientom szerokiego asortymentu konstrukcji do pracy na wysokościach. Goście odwiedzający stoisko firmy KRAUSE mogli zasięgnąć fachowej opinii na temat oferowanych rozwiązań i indywidualnego dopasowania rusztowań, drabin czy też pomostów do potrzeb przedsiębiorców z branży budowlanej, logistycznej czy też przemysłowej.
krause_na_budmie
Cztery dni targów BUDMA przyciągnęły do Poznania 50 000 zwiedzających – architektów, wykonawców, inwestorów oraz handlowców. Uwagę gości z pewnością przykuło stoisko firmy KRAUSE, które imponowało bogatą ofertą produktową. Każdy, kto odwiedził tą halę wystawienniczą, mógł przekonać się o „wielkości” rusztowań, drabin i pomostów KRAUSE.