Jak zasilić portfel w PSN – PlayStation Network?

By admin
In PORADY EKSPERTA
Styczeń 22, 2018
0 Comments
682 Views

Dzięki doładowaniu swojego portfela w PSN możemy uzyskać dostęp do szerokiej gamy gier i innych materiałów dostępnych w sklepie PlayStation. Aby dokonać doładowania, nie trzeba posiadać karty płatniczej!

pexels-photo-682933

Konsola to najlepszy wybór dla szukających dobrej rozrywki – można grać samemu albo z przyjaciółmi, nie przejmować się specyfikacją techniczną komputera i świetnie bawić się, siedząc na swojej kanapie przed dużym ekranem.

Gry na PlayStation możemy kupować w sklepach stacjonarnych albo on-line – wtedy gra jest pobierana na konsolę z internetu i mamy tylko jej wirtualną kopię zamiast tej fizycznej. Wiele gier dostępnych jest tylko on-line, ponadto w sieci możemy wyszukać wiele świetnych promocji w PlayStation Network.

Aby zrobić zakupy w sklepie PlayStation, musimy mieć kartę płatniczą. Nie każdy z nas jednak dysponuje takim środkiem płatniczym. W takim przypadku nie musimy jednak wcale rezygnować z wirtualnych zakupów. Alternatywnym rozwiązaniem jest doładowanie PlayStation, czyli zasilenie portfela w PSN. Jak to zrobić?

Doładowanie w formie kodu możemy zakupić obecnie w wielu sklepach internetowych, a także na portalach aukcyjnych. Sprzedaż prowadzą między innymi sklepy z elektroniką, sklepach sprzedających gry, a także doładowania różnych rodzajów. Także doładowanie PlayStation możemy kupić w formie fizycznej jako karta z kodem. Karty dostępne są między innymi w sklepach z RTV i AGD, w sklepach z grami, a nawet w niektórych salonach prasowych.

Warto jednak przejrzeć oferty on-line – nie dość, że możemy zakupić doładowanie od ręki, to jeszcze dodatkowo możemy kupić je w jeszcze niższej cenie. Warto śledzić różne promocje, aby zakupić doładowanie nawet o 10% taniej niż standardowa cena.

Jeśli mamy już doładowanie z kodem, musimy tylko wykonać doładowanie na stronie internetowej PSN albo przez konsolę. Wystarczy tylko wpisać kod i kwota od razu dodawana jest do portfela PlayStation i możemy wydać ją na gry oraz inne materiały dostępne w sklepie – bez potrzeby posiadania karty.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
zarowki-led
Chcesz być eko? Używaj żarówek LED!

Żarówki LED (Light Emitting Diodes) zdobywają coraz szerszy krąg odbiorców...

Zamknij