Jaki system monitoringu wybrać aby czuć się bezpiecznie?

By admin
In PORADY EKSPERTA
Luty 28, 2017
0 Comments
1672 Views

Rynek zalewa nas coraz to nowszymi formami zabezpieczeń domów, czy firm. Chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnych domach, dlatego staramy nadążać za najnowszymi nowinkami. Jednak w dobie aż takiego napływy, który system wybrać? Jeśli chcą Państwo czuć się bezpiecznie we własnym domu, warto wybrać monitoring IP – dlaczego?

gra1

Rodzajów monitoringów jest cała masa: od analogowych po HD, a nawet po jakość K4. Poza jakością obrazu, możemy podzielić ten wybór również na monitoring z dodatkowymi funkcjami, bądź bez nich. Podczas własnego wyboru, często kierujemy się ceną – chcemy, by była ona jak najmniejsza. Dlatego też wybieramy monitoringi analogowe i przekonujemy się, iż nie do końca o taką formę zabezpieczenia nam chodziło. Przy wyborze tradycyjnych, nieunowocześnionych form zabezpieczenia, spotykamy się często z brakiem rozwiązań, które są nam potrzebne. Przykładem funkcji, która jest w dzisiejszych czasach wręcz niezbędna, jest monitoring online. To taka funkcja, dzięki której na plaży z drugiego końca świata, możemy widzieć obraz tego, co dzieje się w naszym domu. Monitoring analogowy nam tego nie daje. To już pierwszy powód, dla którego nie powinniśmy stawiać na tańsze rozwiązania.
zdjecie-3

Innym powodem jest jakość obrazu. Pozornie wystarcza nam to, jaki obraz daje monitoring analogowy. Jednak czasem złodzieje są sprytniejsi i dobrze potrafią się zakamuflować. W takich wypadkach sprawdza się szczegółowa jakość obrazu. Im lepsza jakość, tym więcej szczegółów, które pomogą nam zidentyfikować typa znajdziemy. Monitoring IP – https://www.montersi.pl/monitoring-ip daje nam możliwość nagrywania nawet w rozdzielczości 4Mpx, gdzie najlepsze kamery to zaledwie 2Mpx – to bardzo znaczna i widoczna różnica. Lepsza jakość obrazu to lepsza szansa na złapanie i zidentyfikowanie rabusia.
zdjecie-2

Poza dobrą jakością obrazu, monitoring IP oferuje nam możliwość prostego i taniego zapisu. Sporo kamer IP – https://www.montersi.pl/kamery-ip jest wyposażonych w kartę micro SC, dzięki czemu mogą tworzyć same zapisy i je archiwizować. Takie rozwiązanie dobre jest dla np. sklepów, których nie stać na profesjonalną ochronę. Ponadto kamery i systemy IP są niesamowicie łatwe w instalacji. Dzięki zgodności urządzeń IP ze standardami PoE, mamy zapewnioną transmisję obrazu za pomocą standardowego kabla sygnałowego przesyłającego sygnał zarówno analogowy, jak i cyfrowy.
zdjecie-7

Monitoringi IP to jedne z najlepszych rozwiązań. Są tanie, łatwe w obsłudze i montażu, oraz zapewniające bezpieczeństwo. Ostrzegą nas gdy intruz wtargnie na nasz teren, nawet gdy będziemy na wakacjach. Zapewnią nam możliwość obserwacji domu, oraz zarejestrują obraz kamery tak, że będzie on łatwy w odczycie. Więcej informacji na temat tego systemu znajdą Państwo na stronie www.montersi.pl, gdzie również mają Państwo możliwość porozmawiania z naszymi konsultantami.

zdjecie-7(1)

1 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
Armacell_Kable_grzewcze_zestaw_przeciwoblodzeniowy2
Chroń rury przed lodem – zestaw przeciwoblodzeniowy firmy Armacell

Zima, a wraz z nią siarczyste mrozy, już na dobre...

Zamknij