Kupuj AGD w Internecie i nie trać czasu

By admin
In WYBRANE
Grudzień 19, 2014
0 Comments
1186 Views

Zepsuła się lodówka, odkurzacz, telewizor i znowu trzeba wybrać się do sklepu. A tak bardzo tego nie lubisz. Ten hałas, ten tłok, ta mnogość wszystkiego i problem ze zdecydowaniem się. Na szczęście to wszystko nie jest już dzisiaj konieczne, bo istnieją zakupy przez Internet.

141898512779347700

Nie kupuję, bo się boję

Zakupy w Internecie robimy już od wielu lat. Częściej lub rzadziej, ale nie ma chyba w Polsce człowieka, który by chociaż jeden raz nie dokonał zakupów online. Nawet najstarsi z nas mają już takie doświadczenia. Pomimo tego wciąż można spotkać się z opiniami, że takie zakupy to wielkie ryzyko. Bo można zostać oszukanym na wiele różnych sposobów, bo można nie otrzymać zamówionego towaru, bo tak naprawdę towar na zdjęciu wygląda inaczej niż w rzeczywistości, bo nie ma kontaktu ze sprzedającym. To wszystko może się rzeczywiście zdarzyć, ale tylko wtedy, kiedy jesteśmy nieostrożni. Bo zakupy w Internecie rządzą się jednak trochę innymi prawami, choć wszystkie przywileje jako klienci wciąż zachowujemy.

Jak kupić sprzęt rtv przez Internet

Po pierwsze musisz się zdecydować co konkretnie chcesz kupić. Wybrać markę, przedział cenowy, ilość i rodzaj funkcji, które cię interesują. Teraz masz dwie możliwości. Po pierwsze możesz pójść za radą znajomych i skorzystać z usług sklepu, w którym oni kupili swój telewizor. Po drugie możesz sam znaleźć taki sklep, który będzie ci odpowiadał. Na co zwrócić uwagę? Najpierw popatrz jak sklep wygląda. Czy jest estetyczny, ale też czy jest przejrzysty i nieskomplikowany w obsłudze. Spróbuj nawiązać kontakt. W ten sposób łatwo się zorientujesz, jak zostaniesz potraktowany jako klient. Poszukaj w Internecie opinii na temat firmy (coś na pewno się znajdzie.
O transport zamówionego sprzętu nie musisz się martwić. Tym zajmują firmy kurierskie. Towar jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Możesz przy kurierze paczkę rozpakować i sprawdzić stan zamówionego towaru. Możesz złożyć reklamację, możesz towar zwrócić. Otrzymujesz dokładnie taką samą gwarancję jak w każdym innym sklepie.
Chcesz sprawdzić jak to działa? Zajrzyj na Deyde.com.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
numer-01-2013
Aktualne Wydanie

Numer: 04/2013 NA DOBRY POCZĄTEK 4 Od Redakcji6 Spis treściFELIETON8...

Zamknij