Najlepsza kamera IP. Co wybrać, gdy cena nie ma znaczenia?

By admin
In PORADY EKSPERTA
Czerwiec 25, 2018
0 Comments
837 Views

Chcesz korzystać z najlepszych urządzeń do monitoringu bez względu na koszty? Do ochrony wyjątkowo drogiego asortymentu lub dobrze wyposażonego wnętrza warto wybrać kamerę z najwyższej półki. Gdy szukasz modelu oferującego absolutnie „topową” jakość, powinieneś sięgnąć po model BCS-P-5692RSAI, czyli propozycję kamery BCS. Na jakie możliwości możesz liczyć stawiając na tak zaawansowany sprzęt?

Niewiarygodnie wysoka jakość obrazu

Specyfikacja BCS-P-5692RSAI robi wrażenie już na pierwszy rzut oka, za sprawą rozdzielczości 12 Mpx. To oznacza, że urządzenie jest w stanie rejestrować obraz liczący aż 4000 x 3000 pikseli (czyli prawdziwe 4K). Tak ostre nagrania kamera zapisuje w 20 kl/s, a więc płynność obrazu jest bardzo dobra. Jeśli jednak postanowisz zwiększyć klatkarz do 30 kl/s, rozdzielczość zostanie zmniejszona do 8 Mpx (a więc 3840 x 2160 pikseli, co przez wielu producentów sprzętu również jest określane jako 4K).

O jakość obrazu dbają również dodatkowe systemy, takie jak:

  • cyfrowa stabilizacja obrazu
  • redukcja szumów 2D/3D
  • redukcja zakłóceń spowodowanych mgłą i opadami

Ponadto kamera została wyposażona w obiektyw 6.5-143mm z zoomem optycznym. Urządzenie jest również bardzo uniwersalne – może współpracować z rejestratorami NVR dowolnego producenta. Nic jednak nie stoi też na przeszkodzie, by zamontować kamerę bez rejestratora. Model BCS-P-5692RSAI może pracować niezależnie i zapisywać obraz na karcie pamięci SD.

Kamera, przed którą nie można się schować

Najdroższe kamery na rynku to kamery szybkoobrotowe i tak jest również w tym przypadku. BCS-P-5692RSAI umożliwia śledzenie obrazu obracając się nawet o 300° w ciągu sekundy. To oznacza, że temu modelowi nie umknie żadne podejrzane wydarzenie. Monitoring będzie skuteczny zarówno w dzień, jak i w nocy – kamera BCS świetnie radzi sobie po zmroku, dzięki promiennikowi podczerwieni o zasięgu aż 250 metrów. To odległość na jaką model ten „widzi” bez zewnętrznego źródła światła.

BCS wyposażył swoje urządzenie także w nowoczesne inteligentne funkcje zwiększające jakość monitoringu. Kamera może wykryć wtargnięcie na oznaczony obszar, rozpoznawać twarze, alarmować po przekroczeniu przez intruza wskazanej linii czy reagować na dźwięki z otoczenia. Właściwe zaprogramowanie urządzenia ułatwiają wbudowane presety – specjaliści BCS stworzyli aż 255 gotowych wariantów do wyboru. Na uwagę zasługuje także obecność portów audio i gniazd alarmowych.

Całość została zamknięta w szczelnej obudowie odpornej na silne opady (IP66) i zabezpieczającej urządzenie przed zmianami temperatur. Kamera pracuje w zakresie od -40° do ponad +70°. Producent zastosował też ochronę przeciwprzepięciową do 6 KV.

Ultrawysoka rozdzielczość, skuteczne systemy cyfrowego poprawiania jakości obrazu, bogata automatyka, podczerwień o bardzo dużym zasięgu i doskonała wytrzymałość sprawiają, że model BCS-P-5692RSAI jest aktualnie jedną z najlepszych kamer dostępnych na polskim rynku.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
CENTRUM KLIMA rozbudowuje się

Firma Centrum Klima, produkująca wentylatory i klimatyzatory, rozpoczyna budowę drugiej...

Zamknij