Nowy punkt sprzedaży firmy Hoven

By admin
In AKTUALNOŚCI
Luty 11, 2013
0 Comments
1233 Views

ndp088

Wraz z końcem stycznia firma Hoven, dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej, otworzyła nowy punkt sprzedaży nowoczesnych kolektorów słonecznych. Salon firmowy w Kielcach jest już drugim tego rodzaju obiektem powołanym na obszarze naszego kraju. Otwarcie kolejnej placówki Hoven jest przejawem szybkiego rozwoju firmy i odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów.

ndp089

Hoven sp. z o.o. to rosnące w siłę przedsiębiorstwo, które w przeciągu kilku lat działalności zdobyło pozycję lidera na rynku kolektorów słonecznych. O sukcesie firmy w dużej mierze decyduje najlepszej jakości produkt, ale nie tylko. Hoven konsekwentnie stawia na rozwój. Kadra przedstawicieli odpowiedzialnych za kontakt  z klientem podlega nieustannym szkoleniom, tak aby w fachowy i profesjonalny sposób przybliżyć zasady działania kolektorów słonecznych oraz kwestię wiążących się z ich użyciem oszczędności. Firma gwarantuje również pomoc w pozyskaniu 45% dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także dostarcza kompleksowe usługi w zakresie montażu czy serwisu zakupionego sprzętu.

Rozszerzając zakres swojej działalności i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom obecnych i potencjalnych klientów firma wzbogaciła system sprzedaży bezpośredniej o stacjonarne punkty sprzedaży. Modelowy salon powstał w grudniu 2012 w Bielsku-Białej, natomiast z końcem stycznia powołano do życia również punkt w Kielcach. W przyszłości planowane są kolejne tego rodzaju inwestycje. „Staramy się być jak najbliżej naszych klientów i jak najlepiej odpowiadać na wciąż rosnące zainteresowanie alternatywnymi sposobami pozyskiwania energii. Konsekwencją tego jest otwarcie nowych punktów sprzedaży, dzięki którym możemy dotrzeć do jeszcze większego grona potencjalnych odbiorców” – mówi Tomasz Kapica, kierownik marketingu z firmy Hoven.

Salony firmowe są miejscem, w którym klient może na specjalnie przygotowanych makietach pokazowych zobaczyć, jak działają kolektory słoneczne, a od ekspertów firmy uzyskać rzetelne informacje dotyczące dofinansowania oraz wszelkich spraw związanych z montażem.

„Zdajemy sobie sprawę, że mimo dużej popularności, znajomość tematyki kolektorów i korzyści płynących z ich użytkowania jest nadal niewielka. Naszą misją jest więc nie tylko sprzedaż doskonałych jakościowo, ekologicznych produktów, ale również poszerzanie wiedzy dotyczącej odnawialnych źródeł energii i wzmacnianie świadomości społecznej związanej z tą tematyką” – mówi Tomasz Kapica z firmy Hoven. 

Obecnie usługi firmy Hoven dostępne są niemalże na terenie całego kraju, a w szczególności  w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Rzeszowie, Lublinie, Łodzi, Kielcach, Warszawie oraz Białymstoku.

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
Współpraca

Zapraszamy do współpracy Marketingowej i PR - pr@elektrotrendy.pl  

Zamknij