PALADIA 6LED KT – nowy model lampki biurkowej LED w ofercie Kanlux

By Paweł Dębowski
In AKTUALNOŚCI
Marzec 5, 2014
0 Comments
1263 Views

Lampki LED coraz częściej wypierają z naszych biur i domów klasyczne lampki biurkowe. Wchodząca do sprzedaży w Kanlux S.A. – 11 lutego 2014 r. PALADIA 6LED KT, ma szansę stać się prawdziwym przebojem. Oferuje bowiem nowoczesny design w połączeniu z technologią LED, a dzięki trzystopniowej regulacji natężenia oświetlenia daje także możliwość dopasowania mocy oświetlenia do indywidualnych potrzeb Klienta.

Paladia_ prasa

Lampka biurkowa PALADIA 6LED KT dostępna w kolorze czarnym lub srebrnym, jako źródło światła wykorzystuje sześć diod nowej generacji typu SMD 5630LED, o łącznej mocy 4,2 W. Przyjemna, ciepła barwa światła emitowana przez lampkę daje poczucie ciepła i komfortu. Ponadto, zastosowana w lampce technologia LED, odznacza się wysoką trwałością wynoszącą 20 000 godzin, dzięki czemu jest ona przystosowana do długiej i zarazem energooszczędnej pracy.

PALADIA 6LED KT  świetnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach, gdzie wymagane jest efektywne oświetlenie biurkowe. Oryginalny wygląd sprawia, że produkt będzie znakomicie komponował się z wystrojem nowoczesnych biur, recepcji, mieszkań, a także bibliotek i czytelni.

Cechy produktu:

  • zasilanie 220-240 V~; 50/60 Hz
  • źródło światła: 6 diod LED SMD 5630
  • moc: maksymalnie do 4,2 W
  • strumień świetlny: do 180 lm
  • Tc: 2700-3200 K
  • trwałość: 20 000 h
  • podstawa wykonana z tworzywa sztucznego, klosz wykonany z matowanego tworzywa sztucznego, wysięgnik ze stopu aluminium

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
ict
Dziesięć głównych trendów w energetyce i ICT – KALEJDOSKOP nr 06/2013

Firma doradcza Frost & Sullivan zidentyfikowała 10 głównych trendów, które...

Zamknij