Plafony LED od Lena Lighting – trwałe i oszczędne źródło światła

By admin
In AKTUALNOŚCI
Luty 11, 2013
0 Comments
1212 Views

ndp082

Czy technologia LED jest oświetleniem przyszłości? Absolutnie nie! Już dzisiaj każdy może skorzystać z tego efektywnego źródła światła wybierając jeden z dostępnych plafonów Lena Lighting.

Koniec marnowania energii !
LED to przede wszystkim niższe zużycie prądu w porównaniu z tradycyjnym źródłem światła. Moduł LED zamienia aż 90-95% energii na światło podczas gdy tradycyjna żarówka tylko 5 %. Badania laboratoryjne wykazały, że np.: plafon Camea LED 9W daje tyle samo światła (strumień świetlny) co tradycyjna żarówka 75W. Zamiana starej lampy na plafony LED Lena Lighting to zysk dla środowiska i dla użytkownika.

Koniec uciążliwej wymiany żarówek !
Lena Lighting zaprojektowała swoje plafony LED z wykorzystaniem technologii przemysłowej. Źródło światła jest zintegrowane z oprawą i nie ma nic wspólnego z żarówką. Ryzyko przepalenia się modułów LED jest minimalne, a trwałość tych modułów sięga 50.000 h! To znaczy, że po zamontowaniu plafonu Lena Lighting będziesz miał spokój na kolejne 17 lat. Nigdy nie będziesz musiał wymieniać w nich żarówki. Jest to szczególnie istotne tam, gdzie plafony są zamontowane wysoko i wszelkie prace wymagają użycia drabiny.

Koniec pilnowania licznika i wysokich rachunków !
Włącz plafon Camea LED i spójrz na swój licznik prądu. Ledwo drgnął ! Zyski płynące z zastosowania technologii LED widać gołym okiem na liczniku i w Twoim portfelu. A jeśli chcesz zapomnieć o gaszeniu światła to wybierz plafon LED z czujnikiem ruchu.

Podsumowanie
Polski producent oświetlenia Lena Lighting intensywnie rozwija technologię LED w swoich produktach. Rozwiązanie to słusznie zdobywa coraz większe rzesze zwolenników, a Lena odpowiada na ich zapotrzebowanie. Aktualnie do 15 kwietnia 2013 roku oferowane są w promocji cenowej oprawy Camea LED 9W i Camea Pro LED 9W (z zabezpieczeniem antykradzieżowym) również w wersjach z radiowym czujnikiem ruchu.

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
142555897142367500
Pierwsze drukowanie 3D

Drukarki 3D zdobywają coraz większą popularność i z pewnością w...

Zamknij