QI 2014 dla rodziny opraw CODIA LED

By admin
In PORADY EKSPERTA
Listopad 17, 2014
0 Comments
918 Views

Oprawy CODIA LED marki Kanlux zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie Najwyższa Jakość Quality International, realizowanym pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Oprawy CODIA LED otrzymały Złote Godło, Certyfikat i tytuł „Najwyższa Jakość QI 2014” w kategorii „QI product – produkt najwyższej jakości”. W Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której to wyróżnienie miał przyjemność odebrać nasz Product Manager, odpowiedzialny za wprowadzenie oprawy na rynek.

cod

QI to projekt, którego celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie, a także promowanie w firmach i instytucjach, działających na terytorium naszego kraju, skutecznych metod zarządzania jakością.

Wysoka jakość jest jednym z priorytetów firmy, czego najlepszym dowodem jest Laboratorium BadawczeKanlux, w którym, za pomocą najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, specjaliści przeprowadzają regularne i kompleksowe badania produktów pod względem jakości, funkcjonalności, efektywności energetycznej oraz szeregu innych istotnych parametrów. Dzięki pracy laboratorium użytkownicy produktów firmy Kanlux mają pewność, że oferowany im produkt odpowiada najwyższym standardom.

Nagrodzone oprawy oświetleniowe:

CODIA LED 6060 50W-NW
Informacje o produkcie

  • mała wysokość oprawy
  • obudowa: stop aluminium / panel: tworzywo sztuczne (PMMA)
  • oprawa do stropu podwieszanego 600 x 600 mm z możliwością zawieszenia na lince
  • ramka: aluminium / panel: biały

CODIA LED 8030 40W-NW
Informacje o produkcie

  • mała wysokość oprawy
  • obudowa: stop aluminium / panel: tworzywo sztuczne (PMMA)
  • oprawa wykorzystuje diody LED SMD 2835
  • ramka: aluminium / panel: biały
  • łatwy montaż oprawy do sufitu przy użyciu dołączonych linek
0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
ndp073
Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013

W dniach 29 stycznia - 1 lutego 2013 roku w...

Zamknij