SABAJ SYSTEM łączy tworzywo z metalem, czyli nowa ERPETkA

pe039

Nowość w ofercie firmy Sabaj System to: Rozdzielnice RPT p/t nn. z tworzywa z metalowymi drzwiami typ RPT w II klasie ochronności. Obudowy te doskonale realizują potrzeby Klientów w zakresie produktu łączącego wysoką jakość wykonania i konkurencyjną cenę. Seria obejmuje rozdzielnice umożliwiające montaż 12, 24 lub 36 zabezpieczeń modułowych.

Dodatkowo posiadają łączniki, pozwalające łączyć ze sobą kilka rozdzielnic razem, otrzymując tym samym możliwość montażu większej ilości modułów. Zaletą obudów jest także zwiększenie przestrzeni przeznaczonej na przewody, co w znaczący sposób ułatwia pracę instalatora i redukuje czas potrzebny do wykonania instalacji. Rozdzielnice posiadają odkręcaną regulowaną metalową ramkę z drzwiczkami malowanymi na biało w kolorze RAL 9003 (istnieje możliwość wykonania drzwi w innym kolorze lub ze stali nierdzewnej czy aluminium).

Pionowa i pozioma regulacja drzwi umożliwia dostosowanie ich do płaszczyzny ściany. Wyjmowane ścianki na górze i na dole obudowy ułatwiają prowadzenie kabli. Część aparatowa wykonana jest z uniepalnionego tworzywa sztucznego. Rozdzielnice przystosowane są do montażu w ścianach murowanych, jak i w konstrukcjach gipsowo-kartonowych. Zamykane są na plastikowy zatrzask z możliwością zastosowania metalowego zamka.