Elastyczny system oświetlenia

By admin
In WIEDZA I TECHNIKA
Listopad 3, 2015
0 Comments
5485 Views

Dostępne w ofercie firmy TRILUX oprawy z linii Sistema to modułowe rozwiązanie oświetleniowe dla branży retail, dające szerokie możliwości dostosowania charakteru scen świetlnych do zmian asortymentu i układu sklepu.

Sistema_fot._www.trilux.com_3Każda oprawa z rodziny Sistema składa się z jednego, dwóch lub trzech modułów do wbudowania w sufit, pozwalających na beznarzędziowy montaż i wymianę poszczególnych podzespołów. Sistema umożliwia zainstalowanie wbudowanych modułów oświetleniowych o strumieniu świetlnym od 1 500 do 4 000 lm i posiada wersję do oświetlania świeżych produktów żywnościowych – ryb, mięs, warzyw i pieczywa. Obsługuje również moduły emitujące standardowe, białe światło o temperaturze barwowej od 2 700 do 4 000 K. Rozwiązanie może więc pełnić funkcję oświetlenia akcentującego w bardzo różnorodnych zastosowaniach.

Sistema_fot._www.trilux.com_4

Zminiaturyzowana, charakteryzująca się o 45 mm mniejszą średnicą wersja – Sistema Compact – emituje światło o strumieniu 2 500-3 000 lumenów. Podobnie jak pełnowymiarowy wariant, pozwala na zainstalowanie kierunkowego modułu do nabudowania i pozwala na połączenie z innymi produktami firmy TRILUX.

Dzięki szerokiemu spektrum możliwości dostosowania kierunku i typu światła emitowanego przez moduły oprawy Sistema oraz Sistema Compact, rozwiązanie daje praktycznie nieograniczony zasób kombinacji i znajduje zastosowanie w sklepach wielu branż.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
Skarbówka na tropie służbowych aut

Urzędnicy Urzędów Skarbowych wytoczyli ciężkie działa przeciw firmom, które wykorzystują prywatnie samochody...

Zamknij