FIBARO Wall Plug w finale konkursu Męska Rzecz 2013 – KALEJDOSKOP nr 06/2013

By Paweł Dębowski
In AKTUALNOŚCI
Grudzień 30, 2013
0 Comments
1171 Views

FIBARO Wall Plug, czyli najmniejszy na świecie inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii, został nominowany do finału konkursu „Męska Rzecz 2013”.

FIBARO-Wall-Plug

Męska Rzecz to konkurs organizowany corocznie przez TVN Turbo. Wybierane są w nim najbardziej męskie produkty w czterech kategoriach: Samochód, Na co dzień, Hobby i sport oraz Gadżet i elektronika. Jury przetestowało szereg „męskich produktów” i wybrało nowości, które zawalczą ze sobą w finale. W tym roku w jego skład weszli: szef kanału TVN Turbo Paweł Jordan, tancerz i choreograf Agustin Egurrola, wokalista zespołu „Future Folk” Staszek Karpiel-Bułecka, kierowca rajdowy Tomasz Kuchar oraz prowadzący program „Nowy Gadżet” Jakub Klawiter. O tytuł „Męskiej Rzeczy 2013” w kategorii Gadżet i elektronika przejściówka FIBARO Wall Plug rywalizuje z tabletem ASUS Transformer Pad TF701T oraz głośnikiem Bose Soundlink Mini Bluetooth. Zwycięzcę wybierają widzowie, którzy za pośrednictwem SMS-ów oddają głosy na swoich faworytów

Przejściówka FIBARO Wall Plug jest bardzo prosta w obsłudze, nie wymaga montowania czegokolwiek w gniazdku czy ingerowania w obwody instalacji elektrycznej, aby z niej korzystać wystarczy włożyć ją do gniazdka i podłączyć dowolny sprzęt elektryczny. W ten prosty sposób zyskujemy możliwość mierzenia bieżącego poboru energii podłączonego do niej urządzenia. W zależności od aktualnego poziomu zużycia prądu wbudowany kryształowy pierścień LED-owy zmienia barwę. FIBARO Wall Plug współpracuje z bezprzewodowym systemem inteligencji budynkowej FIBARO, a także z innymi urządzeniami pracującymi w standardzie Z-Wave. Dzięki temu, że nie wymaga skomplikowanej instalacji pozwala na samodzielne poszerzanie funkcjonalności inteligentnego domu bez konieczności przeprowadzania remontów czy wzywania fachowców. Wybranymi urządzeniami podłączonymi bezpośrednio do FIBARO Wall Plug możemy sterować bezprzewodowo za pośrednictwem komputera lub smartfona.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
na037
Miernik długości kabla

Miernik długości kabla model mTDR010 - miernik długości kabla marki...

Zamknij