Kolejne narzędzia z gamy XR Li-ION w ofercie DeWALT

By Paweł Dębowski
In NARZĘDZIA
Styczeń 6, 2014
0 Comments
1407 Views

DeWALT – jeden z czołowych producentów elektronarzędzi – wprowadził na rynek dwa zaawansowane urządzenia z gamy produktów XR Li-ION – pilarkę szablową oraz kamerę termowizyjną.

Wszystkie produkty z gamy XR Li-ION marki DeWALT cechują się wysoką wydajnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Producent poszerzył dotychczasową ofertę o dwa urządzenia w klasie napięciowej 10,8V – pilarkę szablową DCS310S2 i kamerę termowizyjną DCT416S1.

Pilarka szablowa XR Li-ION 10,8V

dewalt

Pilarka szablowa DeWALT XR Li-ION 10,8V stanowi idealną propozycję dla wielu specjalistów, m.in. cieśli, stolarzy, parkieciarzy, budowniczych, hydraulików. Kompaktowa konstrukcja o masie zaledwie 1,4 kg zapewnia wysoki komfort pracy i łatwe manewrowanie narzędziem w trudnodostępnych miejscach. Każdy użytkownik bez problemu dostosuje do własnych preferencji pozycję uchwytu i brzeszczotu. Uchwyt pilarki może zostać ustawiony w trzech pozycjach (maksymalnie pod kątem 90°), natomiast krawędź tnącą brzeszczotu szybkiego i dokładnego cięcia poprzecznego oraz wzdłużnego – zarówno w drewnie, listwach forniru, panelach podłogowych, jak i MDF-ie.

Kamera termowizyjna XR Li-ION 10,8 V

dewalt1

Nowa kamera termowizyjna XR Li-ION 10,8V to nowoczesne urządzenie diagnostyczne, które sprawdzi się w każdej sytuacji wymagającej kontroli rozkładu temperatur. Ułatwi wykrywanie i lokalizowanie różnego rodzaju błędów konstrukcyjnych, skutkujących nieszczelnością, przegrzaniem czy zawilgoceniem pomieszczeń. Jest to doskonałe narzędzie do inspekcji stanu sieci ciepłowniczych, izolacji cieplnych, instalacji gazowych, rurociągów, złączy elektrycznych, a także niektórych urządzeń mechanicznych. Zastosowana, w najnowszej kamerze termowizyjnej firmy DeWALT, innowacyjna technologia pozwala użytkownikowi połączyć obraz tradycyjny z termicznym na 56-milimetrowym ekranie oraz umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -10 do +250°C. Powyższe zalety w połączeniu z 1,5 Ah akumulatorem, czynią z kamery idealne narzędzie do kontroli rozkładu temperatur, pozwalające na skuteczne wykrywanie i lokalizowanie błędów.

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

0 0

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
141899492438368900
Uwiecznij ulotne chwile!

Jeśli lubimy uwieczniać ulotne chwile, wcześniej, czy później, pomyślimy o...

Zamknij