Energooszczędność i innowacja. Ekran LED

Energooszczędność i innowacja. Ekran LED

Energooszczędność i innowacja. Ekran LED

Czy istnieje doskonałe połączenie nowoczesnych technologii z ekologicznymi rozwiązaniami? Oczywiście, że tak! Najlepszym na to dowodem są energooszczędne ekrany LED, które powstały z połączenia najnowszych rozwiązań i dbałości o środowisko.

ekrany-led-5

Ekran LED wykonany w technologii SCEO®LedScreen należy do grupy produktów o najwyższej jakości, zapewniających perfekcyjny i krystaliczny obraz. Tym samym spełnia wymagania wszystkich Klientów, którym zależy na wysokiej jakości przekazie. Ekrany led SCEO ® doskonale sprawdzą się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz – specjalne rozwiązania typu outdoor i indoor zapewniają zawsze najlepszy obraz, a to wszystko w duchu energooszczędności. W ekranach tych bowiem zastosowano najwyższej jakości diody SMD i DIP, a same ekrany należą do linii produktów EnergySaver, dzięki czemu pobierają tylko tyle mocy ile jest potrzebne.

Rozrywka, reklama, informacja

To właśnie ekrany LED, wykorzystywane są podczas różnego rodzaju spotkań, targów, eventów, a także wydarzeń sportowych. Dzięki temu doskonale spełnią każdą funkcję, jaka zostanie na nie nałożona – reklamową, informacyjną czy też rozrywkową. Dzięki temu podnoszą atrakcyjność przekazu w oczach widza, a innowacyjna technologia sprawia, że po prostu chce się je oglądać.

sport

Działanie tych ekranów oparte jest na podzespołach High End, dlatego też wszystkie wyróżniają się krystalicznie czystym obrazem, zapewniającym doskonałą jakość wyświetlania dla widzów w każdym miejscu. Co więcej ich lekka budowa nie sprawia namniejszych problemów
w przewiezieniu z jednego miejsca na drugie, szybkim rozłożeniu i złożeniu. Ekrany LED są więc idealnym rozwiązaniem dla tych firm, które chcą reklamować swoje usługi. Można je ustawić np. w budynku firmy lub w jej pobliżu.

Energooszczędne i nowoczesne

Ekrany LED SCEO to nie tylko połączenie zaawansowanej technologii z energooszczędnością, ale również duże korzyści dla firm, które chcą budować wizerunek nowoczesnych przedsiębiorstw. Należy pamiętać, że nie tylko sama informacja, ale przede wszystkim sposób jej przedstawienia mają wpływ na zapamiętanie przekazu przez odbiorcę. Atrakcyjne wizualnie treści, które mają nakłonić do zakupu potencjalnego klienta, znacznie łatwiej zostają dostrzeżone przez jego oko.

telebimy-led

Wyświetlane za pomocą telebimu artykuły, grafiki czy inne komunikaty wyróżniają się swoją formą, są atrakcyjne w odbiorze dla potencjalnego Klienta i szybko zwracają na siebie uwagę. Telebimy reklamowe znajdują szerokie zastosowanie w przestrzeni publicznej, będąc nowoczesną i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych billboardów i plakatów.

Jasność ekranu LED dostosowuje się do warunków, w jakich będzie on zamontowany. Dzięki temu, treści umieszczone na ekranach zewnętrznych będą widoczne nawet przy dużym nasłonecznieniu, a w godzinach wieczornych ekran nie będzie oślepiał osób patrzących na niego. Podobna regulacja może zostać zastosowana w ekranach wewnętrznych, które ulokowane są na witrynach sklepowych lub w miejscach o zmiennym punkcie światła.

Jeżeli szukamy zaawansowanych rozwiązań dla swojego biznesu, atrakcyjnego uzupełnienia wydarzeń sportowych i ciekawej oprawy wizualnej, podczas różnego rodzaju eventów czy występów – ekrany LED z pewnością są bardzo dobrym wyborem.

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Wiedza i technika

Innowacja krokiem w przyszłość

Innowacja krokiem w przyszłość

26 listopada 2015
Błysk inteligencji

Błysk inteligencji

3 listopada 2015
Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

3 listopada 2015