GET Nord Hamburg – Network Your Success

W dniach 20-22 listopada 2014 roku w ramach Targów Hamburskich odbyła się 4.edycja Specjalistycznych Targów Elektrotechniki, Techniki Sanitarnej i Grzewczej oraz Klimatyzacji GET Nord w Hamburgu, których motto brzmiało „Network Your Success”.

Targi GET Nord są jedyną wielobranżową imprezą wystawienniczą w Niemczech prezentującą kompleksową ofertę wyposażenia i wykończenia budynków obejmującą rozwiązania w obszarze elektrotechniki, techniki grzewczej i sanitarnej oraz klimatyzacji. Dzięki tej koncepcji, GET Nord pozycjonują się jako promotor zaawansowanych usług budowlanych i inżynierii. Podczas tegorocznej edycji targów w 7 halach, na łącznej powierzchni wystawienniczej 58.500 m2, 513 niemieckich i międzynarodowych wystawców obejmującą m.in. najnowsze osiągnięcia w danej branży, kładąc szczególny nacisk na efektywność energetyczną, zastosowanie odnawialnych źródeł energii i komfort użytkowania.

W targach udział wzięły też polskie firmy, m.in. ELKO-BIS, ERKO i MARMAT, członkowie PIGE. Targi GET Nord realizowany był program warsztatów wykładów i ekspozycji specjalnych, w którym znalazły się m.in.: Architektur Forum, E-Mobility Forum, Plumbing, Technik Park, Innovations Forum.