Inteligentne ogrzewanie domu

Inteligentne ogrzewanie domu

Inteligentne ogrzewanie domu

Marzy Ci się inteligentne ogrzewanie domu lub mieszkania? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: tak, lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie przeczytaj, czym jest Danfoss Link i jakie zalety posiada to doskonałe urządzenie, które spowoduje, że zaoszczędzisz na rachunkach za ogrzewanie…

danfoss

Dostosuj temperaturę w domu do swoich potrzeb

Dużym atrybutem Danfoss Link jest możliwość dostosowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach w domu do indywidualnych potrzeb domowników. Kwestia ta jest niezwykle ważna, gdyż przynosi realne oszczędności. Z przeprowadzonych badań wynika, że dzięki dobremu i przemyślanemu doborowi temperatur, oszczędności te mogą wynieść do 30%!

Prosty sposób zarządzania

Zarządzanie ogrzewaniem jest bardzo proste. Wystarczy tylko… telefon komórkowy, za pomocą którego zdalnie dostosować można wszelkie parametry. Prosta aplikacja zdziała cuda. Wystarczy ściągnąć ją na swój telefon i w intuicyjny sposób kontrolować ogrzewanie w swoim domu.

Możesz również ręcznie zarządzać systemem Danfoss Link za pomocą eleganckiego panelu znajdującego się w Twoim domu. Wybór należy do Ciebie.

Czym dokładnie jest inteligentne ogrzewanie?

Mówiąc i myśląc o inteligentnym ogrzewaniu, mamy na myśli intuicyjny system, pozwalający na takie zaprogramowanie ogrzewania w domu, które będzie najbardziej wydajne, m.in. dzięki możliwości dostosowania temperatury do rodzaju pomieszczenia. Dzięki rozwiązaniu Danfoss Link istnieje możliwość intuicyjnego i równocześnie niezwykle prostego sterowania ogrzewaniem w domu za pomocą wstępnie zdefiniowanych programówoszczędzających energię.

Druga możliwość pozwala na stworzenie indywidualnego harmonogramu ogrzewania, który dostosowany jest do stylu życia i rytmu dnia domowników. Indywidualny harmonogram można również dostosować za pomocą smartfona.

Zdalne sterowanie – efekt potrzeb indywidualnych, czy zbędny luksus ?

Z przeprowadzonych rozmów z użytkownikami wynika, że zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na telefon jest udogodnieniem, które znacznie ułatwia codzienne życie. Możliwość modyfikowania ustawień naszego inteligentnego ogrzewania w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca to duży atut, sprawdzający się w wielu sytuacjach. Wygoda, precyzja i użyteczność sprawiają, że warto o tym systemie pomyśleć i zainstalować go we własnym domu. Dzięki zdalnemu sterowaniu nie musimy przejmować się tym, że przed wyjściem z domu zapomnieliśmy obniżyć temperaturę. Można to zrobić online w szybki sposób. Także wcześniejszy powrót do domu może być dużo bardziej przyjemny, gdy poczujesz komfortową temperaturę od razu po wejściu. Wszystko to dzięki zdalnemu sterowaniu.

W jaki sposób to działa?

Wystarczy wymienić dotychczasowe termostaty grzejnikowe na termostaty elektroniczne wchodzące w skład systemu Danfoss Link oraz zainstalować panel centralny. Dzięki tym rozwiązaniom możliwe jest odpowiednie ustawienie temperatury. Pozwala to tym samym zaoszczędzić na rachunkach. Danfoss Link daje możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia pożądanej temperatury, a następnie jej kontrolę. Obniżenie temperatury w nocy do 17 stopni następuje automatycznie. Temperatura ta jest najbardziej optymalna do odpoczynku naszego organizmu.

System można zainstalować w mieszkaniu, domu jedno- oraz wielorodzinnym.

Źródło:

http://danfosslink.com/pl/danfoss-link-pl/

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Porady eksperta

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

21 marca 2022
iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

23 grudnia 2021
Zadbaj o ogród jesienią

Zadbaj o ogród jesienią

5 listopada 2021