Multimedia na najwyższym poziomie ze smartfonami Lenovo

Multimedia na najwyższym poziomie ze smartfonami Lenovo

Multimedia na najwyższym poziomie ze smartfonami Lenovo

O firmie Lenovo słyszał chyba każdy. Jednak dopiero niedawno na rynku pojawiły się smartfony tej marki.

White smart phone and green plant on blue wooden table

Chiński gigant elektroniczny

Lenovo to jeden z największych i najprężniej rozwijających się koncernów w branży elektronicznej. Zaskakującym może być fakt, iż powstał w Pekinie dopiero w 1984 roku, przez co w porównaniu do niektórych azjatyckich konkurentów firma jest stosunkowo młoda. Niewielki staż nie okazał się jednak żadną przeszkodą. Dzięki dużym i rozważnym inwestycjom w nowoczesne technologie, praktycznym rozwiązaniom oraz wysokiej funkcjonalności, produkty Lenovo cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników.

Warto zwrócić uwagę, że chiński koncern przez lata kojarzony był przede wszystkim z produkcją komputerów osobistych, w branży tej został nawet niekwestionowanym liderem. Od kilku lat na rynku pojawiają się jednak również smartfony Lenovo, które są sporym zaskoczeniem – oczywiście pozytywnym. Szczególnie wysoko cenione są za zestawy multimedialne. Zapewniają one nie tylko doskonałą rozrywkę użytkownikowi, ale również zwiększają funkcjonalność urządzenia.

Klasowe aparaty i wyświetlacze

Lenovo wykorzystuje w swoich smartfonach jedynie klasowe podzespoły wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są one wyjątkowo trwałe oraz cechują się bardzo efektywnym działaniem. W niemal wszystkich telefonach montuje się matryce o rozdzielczościach w okolicy kilkunastu Mpix, co jest gwarancją zapisu doskonałych fotografii. Dodatkowe diody LED, wydajne lampy błyskowe czy automatyczna korekta kolorów to dodatki, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyglądały niczym wykonane przez profesjonalistę. Sprzęt takiej jakości w smartfonach Lenovo znajduje się w jednym z flagowych modeli, czyli K6 Note, a jeszcze do niedawna zarezerwowany był wyłącznie dla zawodowców.

Warto również pamiętać o możliwości zapisu wideo w jakości HD. Dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół, a do wszystkich wspomnień powrócisz dzięki zaledwie kilku kliknięciom w wyświetlacz telefonu. Na Twoich oczach „ożyją”, a Ty znów przeżyjesz te wspaniałe momenty. Duża w tym rola jakościowych ekranów wykonanych zgodnie z najnowocześniejszymi trendami w branży. Wysoki poziom wyświetlanych detali, kontrast czy balans bieli gwarantują perfekcyjny poziom oglądania w każdych warunkach. Często ekrany są na tyle rozbudowane, że pozwalają na swobodne śledzenie losów bohaterów ulubionego serialu lub oglądanie materiałów na jednym z portali on-line. A co równie istotne – dzięki zastosowaniu technologii LTE materiały buforują się w mgnieniu oka, przez co nie musisz czekać na załadowanie całego wideo.

Smartfony Lenovo – innowacje na każdym kroku

Azjatyckie koncerny komórkowe przyzwyczaiły nas do wprowadzania różnego rodzaju innowacji, odważnych kroków nie boi się również Lenovo. Rozmaite nowinki można zauważyć przy niemal każdej premierze, bardzo praktyczne rozwiązanie znalazło się też we wspomnianym już modelu K6 Note.

W pewnym sensie to telefon 2w1, gdyż w jego wnętrzu umieszczono slot na dodatkową kartę SIM. Takie rozwiązanie pozwala na jednoczesne zarządzanie dwoma numerami telefonu, np. prywatnym i służbowym. Jeżeli posiadasz dwa smartfony, z pewnością spotkałeś się z problemami związanymi z chowaniem obu urządzeń albo zdarzyło Ci się zapomnieć któregoś z nich.

Z Lenovo K6 Note do takiej sytuacji nie dojdzie. Telefon ten to swoiste centrum zarządzania, które pozwala na kontrolę dwóch numerów. Dzięki temu zawsze będziesz w kontakcie i nie musisz zabierać ze sobą kilku urządzeń.

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Porady eksperta

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

21 marca 2022
iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

23 grudnia 2021
Zadbaj o ogród jesienią

Zadbaj o ogród jesienią

5 listopada 2021