Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Radio jest jednym z najważniejszych urządzeń we współczesnym domu. Dostarcza wysokiej jakości muzyki, aktualnych informacji i pobudza ludzkie zmysły. Teraz przybrało nowoczesną, kompaktową formę modułu naściennego Berker Radio Touch, który skupia wszystkie najważniejsze funkcje multimedialne.

b_kwadrat_radio_glosnik_m

W obecnych czasach otacza nas mnóstwo dźwięków, z których istnienia niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy. To, czy mają na nas pozytywny wpływ, zależy od jakości i treści, jakie ze sobą niosą. Dlatego, pomimo wszechogarniającego szumu, tak chętnie słuchamy radia. Najczęściej znajduje się ono w kuchni czy łazience, gdzie domownicy relaksują się po całym dniu. Teraz dzięki kompaktowej technologii Berker Radio Touch, odbiornik radiowy można umieścić w dowolnym miejscu mieszkania. Nowoczesny panel do zabudowy w ścianie oferuje wysoką elastyczność dopasowania, doskonałą jakość dźwięku i dodatkowe multimedialne funkcje, bez których wprost trudno się obyć w dzisiejszych czasach.

Muzyka wszędzie tam, gdzie tętni życie
Pomimo dynamicznego rozwoju nowoczesnych środków przekazu, radio pozostaje jednym z najważniejszych źródeł informacji, ze względu na dużą wygodę odbioru tego medium. Angażuje tylko jeden zmysł, co pozwala na jednoczesne wykonywanie innych czynności. Przy dźwiękach radia można prowadzić swobodną konwersację, przygotowywać śniadanie czy szykować się do pracy. Dlatego odbiorniki radiowe ustawiane są w najczęściej użytkowanych pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Moduł Berker Radio Touch wnosi funkcjonalność radia na zupełnie nowy poziom. Przyjazny w obsłudze, intuicyjny panel dotykowy można umieścić na wybranej ścianie w dowolnym pomieszczeniu, dzięki czemu muzyka będzie towarzyszyć domownikom wszędzie tam, gdzie chcą jej słuchać. Wystarczy jeden dotyk, by cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Oprócz funkcji radioodbiornika Berker Radio Touch oferuje wszystkie usprawnienia charakterystyczne dla tradycyjnych urządzeń, takie jak automatyczne i ręczne wyszukiwanie i zapamiętywanie do 8 stacji, wyświetlanie daty i godziny czy ustawianie budzenia i drzemki na wybraną godzinę. Minimalistyczny, funkcjonalny design obudowy urządzenia harmonijnie dopełnia wystrój nowoczesnych wnętrz. Można go dopasować pod względem wzornictwa i kolorystyki do wszystkich dostępnych w ofercie firmy Hager łączników i gniazd, m.in. z serii B.Kwadrat, Q.1, Q.3 czy B.3. W standardzie Berker Radio Touch występuje z jednym głośnikiem, jednak można go łatwo rozbudować o dodatkowe elementy.

WH885

WH885

Technologia dla wymagających
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez sprzętu hi-fi, odtwarzaczy DVD czy urządzeń przenośnych. Berker Radio Touch to rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb, które może współpracować z zewnętrznymi źródłami dźwięku lub urządzeniami przenośnymi. Podłączenie urządzenia mp3 i odtwarzanie zapisanej na nim listy utworów umożliwia dodatkowe gniazdo Cinch/S-Video z zestawem czterech wtyczek multimedialnych. Do gniazda można podłączyć także system hi-fi czy odtwarzacz DVD. Dzięki opcji rozszerzenia funkcjonalności o dodatkowe głośniki ścienne lub głośniki sufitowe, można stworzyć rozbudowany system nagłośnienia o wysokiej jakości dźwięku. Wszystkie elementy systemu są ponadto estetycznie zabudowane w ścianach i sufitach, co pozwala na oszczędność miejsca, wygodę użytkowania i zachowanie funkcjonalnego, minimalistycznego wyglądu pomieszczenia, bez konieczności ustawiania kolejnych urządzeń, jak głośniki czy odbiorniki radiowe. Wszystko to sprawia, że Berker Radio Touch w pełni odpowiada na wymagania przyszłości, zarówno pod względem technologii, jak i wzornictwa.

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Wiedza i technika

Innowacja krokiem w przyszłość

Innowacja krokiem w przyszłość

26 listopada 2015
Błysk inteligencji

Błysk inteligencji

3 listopada 2015
Elastyczny system oświetlenia

Elastyczny system oświetlenia

3 listopada 2015