Nowe pilarki tarczowe SKIL

Planujesz budowę ogrodzenia lub altany w ogrodzie? A może remont poddasza albo montaż kuchni? Przy pracach wymagających cięcia desek, belek i płyt z pomocą przyjdą Ci nowe pilarki tarczowe Skil. Wysoka moc urządzeń i ich dodatkowe funkcje sprawiają, że te wielozadaniowe pilarki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

PT12b-04.15

Modele 5665AA i 5765AA to nowe pilarki SKIL, które znacząco ułatwią wszystkie prace związane z cięciem materiałów drewnianych w domu i ogrodzie.

5665AA posiada wysokie parametry techniczne i przystępną cenę. Lekka, kompaktowa konstrukcja i wizjer linii cięcia ułatwiają wygodne i precyzyjne prowadzenie narzędzia. Pilarka wyposażona jest w silnik 1250W zapewniający szybkie i dokładne cięcie. Zintegrowany system odsysania pyłu umożliwiający podłączenie odkurzacza pomaga utrzymać czystość przy pracy. Przydatnym elementem jest także schowek na klucze wbudowany w uchwyt. Oferowana przez to elektronarzędzie głębokość cięcia – 65 mm (43 mm przy pochyleniu 45°), pozwala na wykonanie pilarką 5665AA większości prac w domu i wokół niego.

Pilarka 5765AA to jeszcze większa moc cięcia: 1350W. Ten model wyposażony jest także w wytrzymałą tarczę z nasypem z węglików spiekanych gwarantującą wysoką efektywność cięć. Do wyboru jest również wersja z walizką – 5765AD.