OBO Bettermann- kompletne kasety zasilające

OBO Bettermann- kompletne kasety zasilające

OBO Bettermann- kompletne kasety zasilające

Ciekawym rozwiązaniem, również dla budownictwa mieszkalnego, są bardzo estetyczne, kompletne kasety zasilające. Idealnie sprawdzają się jako indywidualne przyłącze lub punkt w siatce profesjonalnych systemów podpodłogowych. Pozwalają na prowadzenie i dostęp do instalacji zasilających, teleinformatycznych itp. w każdym miejscu gdzie mogą być wykorzystywane. Dzięki wysokiej jakości materiałów i elegancji idealnie wkomponowują się w wystrój pomieszczenia, eliminując zastosowanie przedłużaczy.

obo

Kompletne..Szybkie w montażu…Wysokiej jakości

GESRM2
Kompletna rodzina okrągłych kaset zasilających dostępna jest w dwóch wykonaniach (z kantem lub ramką ochroną) i czterech odcieniach (niklowana, chromowana, starzona miedź oraz mosiądz).
Może być stosowana do podłóg technicznych oraz z użyciem puszek podpodłogowych (zakres regulacji wysokości 70-95 mm) UDL2-120/… również do wylewek betonowych.
Wszystkie wersje są fabrycznie wyposażone w pojedyncze gniazdo zasilające. W dodatkowo zamawianych wspornikach istnieje możliwość montażu dwóch modułów teleinformatycznych. Po zamknięciu pokrywy kasetę można czyścić na mokro. Blokada zamknięcia kasety zabezpiecza wystające przewody przed przecięciem lub uszkodzeniem izolacji. Kaseta, ze względu na swoje parametry, najczęściej, znajduje zastosowanie w ciągach komunikacyjnych i strefach restauracyjnych obiektów handlowych, salonach samochodowych.

Bez-nazwy-2

Rodzina kaset UDHome

Elegancja.
Widoczne po montażu w podłodze elementy wykonane są ze stali nierdzewnej lub w przypadku większych kaset również z mosiądzu.

Funkcjonalność.
Prosty dobór, szybki montaż oraz płynna regulacja w zakresie wysokości – to tylko kilka z wielu zalet kaset UDHome. Dzięki temu system jest elastyczny i praktyczny.

Jakość.
Wysokiej jakości materiały, solidne wykonanie oraz dopracowanie w szczegółach sprawdza się przy codziennym korzystaniu z kaset UDHome.

UDHome 2
Idealne do zastosowań domowych. Oprócz dotychczasowych wersji z wyjściem przewodu, które są dostępne z lub bez wgłębienia dla wykładziny podłogowej, wprowadziliśmy nowe, również regulowane w zakresie wysokości, rozwiązanie do podłóg czyszczonych na mokro z tubusem. Kasety fabrycznie wyposażone są w podwójne gniazdo zasilające. W dodatkowo zamawianych wspornikach istnieje możliwość montażu dwóch modułów teleinformatycznych.

Bez-nazwy-3

UDHome 4 i 6
W systemach, w których należy wykonać większość ilość przyłączy, warto zastosować kompletne kasety zasilające UDHome dostępne w dwóch wymiarach: UDHome4 20,5 x 20,5 cm, UDHome9 25 x 25 cm na 6 lub 12 sztuk osprzętu w module 45×45 mm. Kasety zapewniają wystarczająco dużo miejsca do montażu osprzętu elektroinstalacyjnego: gniazd zasilających, teleinfor¬matycznych itp. Widoczne po montażu w podłodze elementy jak wyjścia przewodu i krawędzie są dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej lub mosiądzu.
Nowością w zakresie rodziny UDHome stanowią ekonomiczne rozwiązania z kasetami wykonanymi z PA dla wykładzin miękkich.
Wszystkie systemy są przebadane i zgodne z aktualnymi normami europejskimi EN 50085-2-2.

Broszura do pobrania na stronie:
www.obo-bettermann.com/downloads/pl/prospekte/UDHome_tech_pl.pdf
Film: www.youtube.com/watch?v=YJfxWINTJ6M

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Wiedza i technika

Innowacja krokiem w przyszłość

Innowacja krokiem w przyszłość

26 listopada 2015
Błysk inteligencji

Błysk inteligencji

3 listopada 2015
Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

3 listopada 2015