Pilnik elektryczny GRAPHITE 59G770

Marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowy pilnik elektryczny. GRAPHITE 59G770 to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy w pracy stawiają na precyzję i dokładność.

Nowy pilnik elektryczny GRAPHITE napędzany jest wydajnym silnikiem elektrycznym o mocy 400W. Płynna regulacja przesuwu taśmy ściernej pozwala na precyzyjne dostosowanie prędkości w zakresie 300-1700 m/min. Gwarantuje to efektywne szlifowanie drewna, tworzyw sztucznych oraz metali. Elektronarzędzie współpracuje z pasami ściernymi o szerokości 9 i 13 mm przy standardowej długości 457 mm. Mała szerokość pasów oraz wydajny napęd umożliwiają szybkie i dokładne szlifowanie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo konstrukcja jednego z ramion pozwala na obróbkę obłych powierzchni. W przypadku intensywniejszych prac z pomocą przyjdzie blokada włącznika pracy ciągłej.

GRAPHITE_Pilnik_elektryczny_59G770

Atutem nowego pilnika GRAPHITE jest wzorowa funkcjonalność. Ergonomiczna, wyposażona w antypoślizgową nakładkę rękojeść główna ułatwia operowanie elektronarzędziem i gwarantuje pełną kontrolę. Urządzenie umożliwia swobodną regulację kąta nachylenia prowadnicy, a także szybką wymianę taśmy ściernej. Profesjonaliści i zaawansowani użytkownicy docenią również możliwość samodzielnej wymiany szczotek węglowych. Całość dostarczana jest w praktycznej walizce wraz z 2  prowadnicami taśmy szlifującej, workiem na pył, pasem bezkońcowym, pokrętłem regulacji napięcia taśmy. Podobnie jak inne produkty GRAPHITE pilnik posiada 2-letnią, pełną gwarancję producenta.