PRATA LED SMD – nowa plafoniera LED w ofercie Kanlux

By admin
In AKTUALNOŚCI
20 marca, 2014
0 Comments
1648 Views

Dnia 3 marca 2014 r. do oferty firmy Kanlux S.A. weszły nowoczesne plafoniery ze zintegrowanym źródłem światła – PRATA LED SMD, dostępne w mocach 12 W, 16 W i 20 W. Zastosowane w nich diody najnowszej generacji emitują światło o barwie neutralnie białej 4000-4500K. PRATA LED SMD to gwarancja równomiernego oświetlenia pomieszczeń, a także niskich rachunków za energię elektryczną.

PRATA_p

Trwałość zastosowanych w oprawach diod szacowana jest na ponad 20 000 h, co umożliwia ich bezobsługową eksploatację przez wiele lat. Oprawy te charakteryzują się także wysoką szczelnością (IP 40), dzięki czemu ich wnętrze chronione jest przed kurzem i pyłem. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zastosowany w oprawie klosz, cechujący się dużą wytrzymałością na uderzenia (IK 07).

Klosz użyty w oprawach PRATA LED SMD wykonany został z wysokiej jakości tworzywa PMMA, które gwarantuje równomierne rozproszenie światła oraz wysoką przenikalność. Dzięki takim właściwościom możemy uzyskać wysokie poziomy natężenia światła.

PRATA to oprawy ze źródłami LED SMD, które wykorzystać można zarówno w nowych inwestycjach, jak i podczas remontów, montując je w miejsce wysłużonych opraw żarowych, co pozwoli na znaczne obniżenie rachunków za energie elektryczną.

Rodzina opraw PRATA LED SMD jest szczególnie polecana tam, gdzie światło sztuczne emitowane jest przez większą część doby. Ponadto sprawnie współpracują one z czujnikami ruchu, a częste wyłączenie i włączanie nie wpływa na obniżenie żywotności nowoczesnych źródeł LED.

PRATA LED SMD znakomicie nadaje się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych, placówek służby zdrowia, całodobowych domów opieki, placówek gastronomicznych, pensjonatów, hoteli oraz do indywidualnych zastosowań w domach i mieszkaniach prywatnych.

Podstawowe parametry techniczne:

 • zasilanie: 220-240 V~; 50/60 Hz
 • wskaźnik oddawania barw: Ra>80
 • temperatura barwowa 4000K-4500K
 • szczelność: IP40
 • wytrzymałość na uderzenia: IK07
 • moc oraz emitowany strumień świetlny (zmierzony dla oprawy z kloszem):
  – PRATA LED SMD DL-12O :12W; 945 lumenów
  – PRATA LED SMD DL-16O: 16W; 1170 lumenów
  – PRATA LED SMD DL-20O:  20W; 1445 lumenów

Już zagłosowałeś!

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
Nowe pilarki tarczowe SKIL

Planujesz budowę ogrodzenia lub altany w ogrodzie? A może remont...

Zamknij