Przenośne drukarki etykiet

Przenośne drukarki etykiet

Przenośne drukarki etykiet

Tworzenie drukarek BRADY opiera się na 100 letnim doświadczeniu i wiedzy firmy w zakresie technologii identyfikacji.

Znakowanie przewodów i kabli elektrycznych, komponentów, skrzynek wyłączników, paneli krosowych czy listew zaciskowych może stanowić czasochłonne zadanie. Niemniej jednak dobre oznaczenie obwodów, kabli i przewodów w znacznym stopniu przyspiesza wykonywanie wszystkich późniejszych prac elektrycznych. Dlatego właśnie firma Brady oferuje drukarki, które są w stanie oznakować dowolne kable i przewody elektryczne, komponenty czy skrzynki bezpiecznikowe w ciągu kilku minut, zwiększając znacząco wydajność.

brady

Niezawodne
Instalatorzy często pracują w warunkach, które stanowią spore wyzwanie zarówno dla ludzi, jak i maszyn. Firma zwraca szczególną uwagę na to, aby budować pyłoszczelne i odporne na wstrząsy drukarki, które są trwałe. W celu zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości w ciężkich warunkach pracy, każdy nowy model drukarki musi przejść test odporności na uderzenia zanim zostanie wprowadzony na rynek. Każda przenośna drukarka jest przystosowana do pracy z akumulatorkami. Dostępne są zapasowe baterie do ładowania, tak więc zawsze dysponujemy energią potrzebną do wykonania zadania.

Trwałe
Opierając się na badaniach i doświadczeniu, firma zbudowała olbrzymią bazę wiedzy, dzięki której wybiera się najlepsze materiały i kleje do tworzenia etykiet sprawdzających się nawet w ciężkich warunkach produkcyjnych. Każda przenośna drukarka pracuje bezproblemowo z zaawansowanymi etykietami odpornymi na przedłużone działanie promieni UV oraz warunki atmosferyczne. Główna zaletą etykiet jest fakt, że gdy raz zostaną zaaplikowane na danej powierzchni nie odpadają od niej. Konstrukcja etykiet jest dopasowana do wszelkiego rodzaju podłoży w celu uniknięcia sytuacji przypadkowego odklejenia, dzięki czemu nigdy nie trzeba dokonywać ponownej identyfikacji bez wyraźnego powodu.

Zestawy rocznicowe
W związku z obchodami 100-lecia firmy do każdego zarejestrowanego zestawu z przenośną drukarką do zastosowań elektrycznych i telekomunikacyjnych firma dołącza gratisowy ściągacz izolacji oraz oferuje jako dodatkową korzyść specjalną cenę urodzinową dla zestawów zakupionych w okresie pomiędzy 22 września a 30 grudnia 2014 roku. Zestawy składają się z praktycznej twardej walizki, nowej drukarki, materiałów do etykietowania, baterii, akcesoriów i vouchera upoważniającego do odbioru darmowego ściągacza do izolacji przydatnego w codziennej pracy instalatorów.Szybkie i efektywne Przenośne drukarki zostały opracowane z myślą o instalatorach z branży elektrycznej, telekomunikacyjnej i transmisji danych. Modele BMP21-PLUS, BMP41, BMP51 oraz BMP71 zostały zaprojektowane w celu umożliwienia profesjonalistom szybkiej, łatwiej i pewnej identyfikacji każdego przewodu i komponentu. Oprócz różnic w obsługiwanych szerokościach etykiet, wszystkie drukarki oferują szybką wymianę kaset drukujących, druk koszulek i etykiet ciągłych z rolek, wbudowane obcinarki etykiet, wgrane symbole i grafiki oraz wielojęzyczne menu. Firma oferuje również specjalne aplikacje dla drukarek, które umożliwiają druk etykiet wycinanych czy szybkie identyfikowanie skrzynek bezpiecznikowych oraz komponentów.

Zobacz też

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

Jak wybrać dobry odkurzacz workowy?

1 września 2020
ZRZESZAJMY SIĘ

ZRZESZAJMY SIĘ

7 stycznia 2015
Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Dobrze rozegrane wnętrze – osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

3 listopada 2014
Wywiadownie gospodarcze

Wywiadownie gospodarcze

30 października 2014
Nowa seria plafonier LED

Nowa seria plafonier LED

14 października 2014
Złączki zaciskowe

Złączki zaciskowe

14 października 2014

Inne z kategorii Porady eksperta

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

Własna mini-elektrownia fotowoltaiczna

21 marca 2022
iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

iPhone 13 – czy warto kupić kultowy smartfon? Zalety i funkcjonalności telefonu

23 grudnia 2021
Zadbaj o ogród jesienią

Zadbaj o ogród jesienią

5 listopada 2021