CARLA

ndp055W dzisiejszych czasach osprzęt elektroinstalacyjny, zarówno podtynkowy jak i natynkowy, cechują przede wszystkim wysokie walory estetyczno – designerskie oraz funkcjonalność wynikająca z modułowej budowy danej serii. Firma ELEKTRO-PLAST Nasielsk wprowadziła na rynek nową ergonomiczną serię osprzętu instalacyjnego CARLA, która dedykowana jest do wnętrz mieszkaniowych jak i użytku publicznego.

CARLA będąc serią modułową wykorzystuje ramki wielokrotne do pięciu modułów, co pozwala na dowolny dobór i konfigurowanie osprzętu: przykładowo w ramce pięciomodułowej można zamontować trzy gniazda sieciowe z uziemieniem, gniazdo komputerowo-telewizyjne oraz gniazdo telewizyjno-satelitarne. Zastosowany w tej serii (a przetestowany wcześniej w seriach QUATTRO System i SENTIA) niezawodny mechanizm łączników oparty na szybkozłączach sprawia, iż wszystkie te serie są ze sobą kompatybilne. Ponadto rozbudowany asortyment gniazd specjalnych pozwala w pełni wykorzystać możliwości CARLI. W ofercie znajdziemy m. in. łączniki schodowe, podwójne schodowe, zwierne, żaluzjowe, gniazda pojedyncze, podwójne do ramki wielokrotnej, gniazda data, gniazda audio, telefoniczne, komputerowe, czy R-TV-SAT. Wzornictwo serii CARLA charakteryzuje się ascetycznym, eleganckim designem. Produkty z nowej serii dostępne są w klasycznych odcieniach bieli, kremu i kolorach metalizowanych.
Oprócz walorów estetycznych, bardzo istotnym aspektem konstrukcji osprzętu są rozwiązania technologiczne ułatwiające bezpieczny i solidny montaż. Wybierając produkty z serii CARLA klienci otrzymują  produkty o wysokich parametrach, co pozwoli nam na ich długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Indywidualne wzornictwo osprzętu z serii CARLA gwarantuje harmonijne zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach jako element dekoracyjny.

 Źródło: elektro-plast.com.pl