Dom z wysokim IQ na poznańskich targach BUDMA

By admin
In AKTUALNOŚCI
Czerwiec 10, 2012
0 Comments
1028 Views

ndp074

Jak w praktyce działa inteligentny system Fibaro – rozwiązanie, za pomocą którego całym domem możemy sterować za pośrednictwem smartfona? O tym przekonamy się podczas zbliżających się targów BUDMA w Poznaniu. Podczas tego wydarzenia Fibaro zaprezentuje także zupełnie nowe produkty – Wall Plug oraz aplikację na iPada.

„Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura” – pod takim hasłem przewodnim odbędzie się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Podczas tego wydarzenia prezentowane będą innowacyjne technologie i produkty, które można wykorzystywać w budownictwie. Jednym z wystawców będzie firma Fibar Group – pochodzący z Poznania producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro, znanego już w ponad 40 krajach na całym świecie. – Oferowane przez nas rozwiązanie doskonale wpisuje się w myśl przewodnią tegorocznych Targów. Choć w Polsce inteligentne systemy nie są jeszcze tak popularne, jak na zachodzie Europy czy w USA, to zainteresowanie nimi systematycznie wzrasta. Powstają nawet całe inteligentne osiedla – mówi Maciej Fiedler, dyrektor ds. rozwoju Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Odwiedzający targi BUDMA będą mieli nie tylko okazję zapoznać się z rozwiązaniem, jakim jest inteligencja budynkowa, ale też samodzielnie wypróbować system Fibaro. To wydarzenie będzie również okazją do przetestowania funkcji sterowania głosowego za pomocą specjalnej „wirtualnej asystentki” LiLi, a także do bliższego przyjrzenia się centralce Home Center 2 Fibaro, która zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2012. – Na targi BUDMA przygotowaliśmy także specjalne atrakcje. Po raz pierwszy pokażemy w Polsce nowe produkty – umożliwiającą pomiar poboru energii miniaturową przejściówkę Wall Plug oraz aplikację na iPada pozwalającą kompleksowo zarządzać systemem Fibaro – zdradza Maciej Fiedler z Fibaro.

BUDMA 2013 odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013 r. Z system Fibaro będzie można zapoznać się na stoisku nr 55 w hali 4.

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
tynk-strukturalny
Jak wykonać tynk strukturalny?

Coraz częściej obok tradycyjnych metod wykończenia powierzchni ścian pojawiają się...

Zamknij