Eksperci TRILUX podpowiedzą jak oświetlić biuro

By admin
In WIEDZA I TECHNIKA
Czerwiec 10, 2012
0 Comments
1181 Views

We wrześniu specjaliści od oświetlenia biurowego z firmy TRILUX Polska wezmą udział w drugiej edycji targów Office Fair 2013 w Warszawie. Jako jeden z czołowych graczy na rynku, zostali zaproszeni do wygłoszenia prelekcji na temat energooszczędnego oświetlenia i zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

tnc053

 

Office Fair to międzynarodowe targi, obejmujące tematyką design biurowy, wyposażenie, innowacyjne technologie wykorzystywane w branży oraz usługi. Zachęceni zeszłorocznym sukcesem organizatorzy zdecydowali się ponowie zaprosić specjalistów i producentów z branży biurowej do dyskusji i zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku.

Na konferencji Office Management 2013 pojawią się więc m.in. przedstawiciele TRILUX Polska, którzy podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia w przestrzeniach biurowych. – Na konferencji zaprezentujemy realizacje oświetleniowe z użyciem najbardziej wydajnych rozwiązań – tłumaczy Arkadiusz Lewenko, dyrektor zarządzający w firmie TRILUX Polska. Wśród nich dominuje technologia LED, która jak przewidują specjaliści, w najbliższym czasie zrewolucjonizuje oświetlenie. Przy niskim zużyciu energii lampy diodowe zachowują długą żywotność, co czyni je jednym z najlepszych dostępnych sposobów oświetlenia. – Pokażemy także w jaki sposób skutecznie łączyć funkcjonalność z innowacyjnym designem, aby stworzyć unikalny klimat i nadać charakter przestrzeni biurowej.

Międzynarodowe targi biurowe Office Fair 2013 odbędą się w dniach 18-19 września w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
na013
Akcesoria do elektronarzędzi – warto inwestować w jakość pracy

Wartość użytkowa elektronarzędzia jest taka, jak jakość stosowanego w nim...

Zamknij