eP Nasielsk skończył 30 lat

By admin
In PODSŁUCHANE
Listopad 19, 2013
0 Comments
1094 Views

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ELEKTRO-PLAST” Tadeusz Czachorowski z siedzibą w Nasielsku, zostało wpisane do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 77 w dniu 25 lipca 1983 roku. Niegdyś mała rzemieślnicza firma, próbująca znaleźć swoje miejsce w PRL-owskiej rzeczywistości – dzisiaj jest jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego. Przez lata nieustanego rozwoju zdobyła doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, dorobiła się nowoczesnego parku maszynowego i zautomatyzowanych linii technologicznych Arburg, Boy, Biraghi i Engel stanowiących o wysokiej jakości i konkurencyjności jej wyrobów.

W zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych firma działa od 1983 roku, zaś w branży elektroinstalacyjnej – od 1991 roku. Zatrudnia na stałe około 130 osób. Specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy asortymentu związanego z branżą elektroinstalacyjną. Firma posiada własne biuro konstrukcyjno- technologiczne, narzędziownię, własne zaplecze magazynowe oraz własny transport. Dużą, niedooszacowania wartością dodaną jest doświadczona i stabilna załoga.

Wysoka i znana jakość wyrobów firmy, to wynik stosowania nowoczesnych technologii, wprowadzenia systemu zarządzania jakości zgodnego z normą ISO 9001:2008 r. przyznany przez Bureau Veritas Quality International. Zakres certyfikacji dotyczył projektowania, produkcji i sprzedaży wyrobów elektroinstalacyjnych, wyrobów z tworzyw sztucznych i metali oraz oprzyrządowania. Wszystkie wyroby firmy posiadają certyfikaty i świadectwa jakości zarówno na rynek polski jak i na rynki zagraniczne. Od wielu lat firma ELEKTRO-PLAST współpracuje z największymi sieciami hurtowni i hurtowniami w Polsce. Wiele swoich produktów eksportuje do wielu krajów europejskich, m.in. do takich krajów jak Niemcy, Belgia, Francja, Rosja, Ukraina, Słowacja i Litwa.

0 0

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
pe022
ELLI CTX i ROVAN CTX

ROVAN CTX-DS50O, ROVAN CTX-DS50L oraz ELLI CTX-DS20 to trzy nowe...

Zamknij