Nowe promienniki Comfort Sun – szklane lub metalowe

pe027

Niskotemperaturowe promienniki szklane przewidziane są do stosowania w biurach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej itp.

  • z tafli szklanej dostępnej w kolorach białym, czarnym (o grubości 4 mm) i lustro (o grubości 6 mm), która zamocowana jest w ramie aluminiowej w kolorze matowego srebra.
  • metalowe, pokryte specjalną farbą proszkową – KOMAXIT – odporną na oddziaływanie substancji chemicznych i czynników korozyjnych (wysokie IP). Powierzchnia pokryta komaxitem jest dodatkowo idealnie gładka, dzięki czemu można ją lepiej czyścić. Właśnie z tego względu promienniki te polecamy np. do szpitali.

Tylna cześć promiennika wykonana jest w formie obudowy ze stali ocynkowanej wypełnionej warstwą izolacji cieplnej z wełny bazaltowej zapobiegającej stratom ciepła na spodzie panelu. Element grzejny stanowi specjalna folia o odporności temperaturowej do 150oC. Zabudowany bezpiecznik termiczny oraz możliwość montażu w pozycji poziomej i pionowej sprawiają, że urządzenie jest wszechstronne i może być zastosowane w szeregu aplikacji zgodnie z wymaganiami

Drogi Użytkowniku.

Montaż i demontaż promienników jest łatwy i prosty.
Są energooszczędne i łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego wyjątkowo estetyczne.