Stanley FatMax – mocny akord w gamie elektronarzędzi

na041

Firma Stanley poszerza swoją ofertę o premierową linię elektronarzędzi Stanley FatMax. Znana z wysokiej jakości narzędzi ręcznych marka wkracza w kolejny segment rynku.

Już w lutym 2013 r. na rynek trafią elektronarzędzia z premierowej linii Stanley FatMax. W nowej lini znajdą się: wiertarki i zakrętarki udarowe, pilarki, wyrzynarki, szlifierki oraz przecinarki, opalarki i oscylacyjne urządzenia wielofunkcyjne. Wyróżniają się one wysoką jakością i wydajnością, komfortem użytkowania oraz bardzo przystępną ceną. Wszystkie narzędzia cechuje unikatowa konstrukcja – kompaktowa i lekka, a jednocześnie wytrzymała i odporna na ciężkie warunki panujące na placu budowy. Elektronarzędzia linii Stanley FatMax charakteryzują też bardzo dobre parametry techniczne. Wyposażono je m.in. we wpełni metalowe przekładnie oaz w silniki pozwalające na długotrwałą pracę. Użytkownicy docenią także bardzo szybki czas ładowania (maksymalnie do 30 minut), długie gumowe przewody zasilające (4-metry) oraz diody LED oświetlające pole pracy. Wszystkie elektronarzędzia dostarczane są w mocnych kuferkach transportowych.

 

 

W skład gamy elektronarzędzi Stanley FatMax wchodzi 6 narzędzi akumulatorowych i 11 sieciowych oraz zestawy praktycznych akcesoriów – bitów, wierteł i brzeszczotów. W ofercie narzędzi akumulatorowych znajdują się: wiertarko-wkrętarki (o napięciu 10,8V oraz udarowe o napięciu 18V), zakrętarki udarowe (10,8V i 18V), pilarki szablowe oraz latarka LED. Z kolei elektronarzędzia sieciowe to: 1- i 2-biegowe wiertarki udarowe, młotowiertarki SDS-Plus, strugi 2,0 mm, wyrzynarki, pilarki szablowe z funkcją podrzynania, oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne, szlifierki kątowe 115 mm i 125 mm, przecinarki ściernicowe 355 mm i opalarki o 2 zakresach pracy. Wszystkie opisy i prezentacje dotyczące narzędzi Stanley dostępne są na nowej stronie internetowej http://www.stanleyworks.pl/ oraz kanale Youtube pod adresem http://www.youtube.com/user/polskastanley.
na042 

Elektronarzędzia linii Stanley FatMax objęte są rozszerzoną 3-letnią bezpłatną gwarancją na wady produkcyjne i materiałowe. Aby ją otrzymać, należy jedynie zarejestrować swoje narzędzie na stronie internetowej www.stanley.eu/3 w terminie do 4 tygodni od jego zakupu.