Drukarki 3M serii PL

Drukarki 3M serii PL

Drukarki 3M serii PL

na008Pracujesz w wymagającym przedsiębiorstwie. Żeby odnieść sukces potrzebujesz szerokiej gamy narzędzi, zaprojektowanych tak, aby efektywnie sprostać Twoim wymaganiom. Krótko mówiąc potrzebujesz produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Teraz w ofercie 3M znajdziesz aż 3 różne drukarki ręczne, spośród których na pewno wybierzesz idealne rozwiązanie, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.  Profesjonalna drukarka etykiet 3M PL300 to pierwsza z profesjonalnej linii drukarek oferująca możliwość połączenia z komputerem PC.


Umożliwia tworzenie etykiet przez pobieranie plików z dowolnego programu pracującego w systemie Windows® lub pracę z własnym oprogramowaniem. Treść etykiet można wcześniej przygotować na komputerze PC i wydrukować przy użyciu PL300 w biurze lub zapisać w drukarce i wydrukować bezpośrednio na miejscu. W każdym przypadku drukarka PL300 upraszcza proces oznaczania, oferując zaawansowane funkcje, które istotnie oszczędzają czas użytkownika.

 • Wyjątkowe klawisze dostępu do oznaczania przewodów i kablkrosownic, modułów, zespołów list zaciskowych itp. eliminują niepewność i skomplikowany system menu oraz zapewniają szybkie i łatwe formatowanie często wykorzystywanych typów etykiet.
 • Ponad 250 łatwych do wyszukania, wstępnie zaprogramowanych terminów i symboli branżowych umożliwia przyspieszenie pracy i standaryzację oznaczeń.
 • Pamięć o pojemności 1 MB może pomieścić ponad 1000 etykiet, w tym terminy branżowe, elementy graficzne, logo i symbole, które można drukować na żądanie w miejscu pracy.
 • Dodatkowe funkcje obejmują duży podświetlany wyświetlacz graficzny, obsługiwaną jednym przyciskiem gilotynę ze wspomaganiem, system wysuwania kaset, automatyczne rozpoznawanie kaset oraz szybkie ładowanie akumulatora litowo-jonowego.
 • Wykorzystuje termosublimacyjną technologię druku, eliminując konieczność stosowania wkładów drukujących.
 • Drukuje na etykietach o szerokości 6, 9, 12, 19 i 24 mm.
 • Zawiera jedną kasetkę z białymi elastycznymi etykietami nylonowymi o szerokości 24 mm, zasilacz sieciowy i akumulator litowo-jonowy.

Drukarka PL300 sprzedawana jest oddzielnie jak również dostępna jest w zestawie walizkowym. Kolejną drukarką z serii profesjonalnych drukarek ręcznych jest drukarka PL200. Przeznaczona jest ona dla specjalistów pracujących w branży transmisji danych, elektrycznej, audio/wideo, bezpieczeństwa, serwisowej, budowlanej i transmisyjnej. Wyposażona w funkcje pozwalające zaoszczędzić czas drukarka PL200 ułatwia zachowanie zgodności z normami ANSI/TIA/EIA-606-A i jest przeznaczona dla profesjonalnych instalatorów pracujących w warunkach terenowych. Skróty klawiszowe ułatwiają drukowanie wstępnie sformatowanych etykiet dla kabli i przewodów, przyłączy, tablic połączeń i tablic elektrycznych, w formacie pionowym i poziomym. PL200 korzysta z łatwych do rozdzielenia etykiet z silnymi klejami, wykonanych z pięciu materiałów – dzięki czemu można mieć pewność, że etykiety nie odkleją się i pozostaną czytelne nawet w trudnych warunkach.

Pozostałe cechy drukarki, które czynią ją niezastąpionym narzędziem każdego profesjonalisty, to:

 • Wyjątkowe klawisze skrótu, które automatycznie zmieniają rozmiar, rozmieszczenie i format etykiet do przewodów i kabli, przyłączy, wyłączników automatycznych, tablic połączeń, zastosowań poziomych i o stałej długości.
 • Wstępnie zaprogramowana biblioteka symboli zawiera symbole przemysłowe, znaki interpunkcyjne, symbole walut i ułamki.
 • Duży wyświetlacz z prezentacją wielu etykiet
 • Duży, dwuliniowy wyświetlacz
 • Podświetlenie ułatwiające odczyt
 • Zintegrowany, gumowy uchwyt antypoślizgowy
 • Zapis/przywoływanie ponad 100 formatów etykiet
 • Drukuje kody paskowe Code 39 i Code 128 na etykietach 19 mm
 • Zasilana 6 bateriami AA (nie znajdują się w zestawie) lub opcjonalnym, szybko się ładującym akumulatorem litowo-jonowym
 • Funkcja automatycznego wyłączania wydłuża czas pracy baterii Drukarka 3M PL200 sprzedawana jest oddzielnie jak również dostępna jest w zestawie walizkowym. Nowością wśród drukarek z serii profesjonalnej jest przenośna drukarka etykiet 3M PL100. Jest to najbardziej ekonomiczne przemysłowe narzędzie do etykietowania. Sprawdza się w szczególności w prostych pracach instalacyjnych. Funkcjonalna i łatwa w obsłudze, korzysta z tych samych etykiet, co bardziej zaawansowane modele. Niewątpliwą zaletą tej drukarki jest niewielki, poręczny rozmiar oraz cena
 • Dostępne ponad 50 symboli dla aplikacji audio/video, elektrycznych lub bezpieczeństwa
 • Formatowanie- dla jeszcze lepszej widoczności możliwość drukowania w jednej lub dwóch liniach, w jednym z 3 stylów.
 • Wydruk dwustronnej flagi
 • Automatyczne wyśrodkowanie i drukowanie etykiet o ustalonej długości
 • Możliwość drukowania etykiet seryjnych.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona profesjonalistów korzystaj tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Dzięki temu Twoja praca będzie wykonana szybko i efektywnie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też

Optymalizacja Żywotności Twojego iPhone’a: Wymiana Portu Ładowania

Optymalizacja Żywotności Twojego iPhone’a: Wymiana Portu Ładowania

11 grudnia 2023
5 rzeczy, które warto wiedzieć o technologii 5G

5 rzeczy, które warto wiedzieć o technologii 5G

12 września 2023
Sztuczna inteligencja – jak wykorzystać ją w codziennym życiu?

Sztuczna inteligencja – jak wykorzystać ją w codziennym życiu?

12 września 2023
Nowe technologie, a zielona rewolucja w energetyce

Nowe technologie, a zielona rewolucja w energetyce

12 września 2023
Inteligentne urządzenia domowe – mieszkanie XXI wieku

Inteligentne urządzenia domowe – mieszkanie XXI wieku

12 września 2023
Praca i nauka zdalna – jak technologia zmieniła codzienną rzeczywistość?

Praca i nauka zdalna – jak technologia zmieniła codzienną rzeczywistość?

12 września 2023

Inne z kategorii Narzędzia

Czujnik jakości powietrza w sypialni

Czujnik jakości powietrza w sypialni

15 grudnia 2022
Jaki wentylator idealnie sprawdzi się do sypialni?

Jaki wentylator idealnie sprawdzi się do sypialni?

15 grudnia 2022
Oświetlenie w sypialni – na co zwrócić uwagę?

Oświetlenie w sypialni – na co zwrócić uwagę?

15 grudnia 2022