Pewność na lata, czyli Pompy ciepła z najdłuższą gwarancją

By admin
In DOM W BUDOWIE
10 czerwca, 2012
0 Comments
1236 Views

dwb037

Firma Glen Dimplex, światowy lider produkujący elektryczne urządzenia grzewcze wprowadziła 5 -letnią gwarancję na pompy ciepła. Dzięki temu klienci korzystający z odnawialnych źródeł energii zyskują jeszcze większą pewność najlepszej jakości dostarczanych im produktów.

Najdłuższa gwarancja dzięki wysokiej jakości

Wieloletnie doświadczenie firmy Glen Dimplex sprawiło, że znajdujące się w jej ofercie pompy ciepła charakteryzują się niezawodnością i spełniają wysokie standardy jakościowe. Liczba zrealizowanych inwestycji wykorzystujących nowoczesne urządzenia grzewcze umożliwiła doskonalenie stosowanych technologii, dobór trwałych materiałów wykorzystywanych do ich produkcji oraz organizację wydajnej pracy poszczególnych podzespołów. Efektem tych osiągnięć jest wprowadzenie 5-letniej gwarancji na grzewcze i rewersyjne pompy ciepła.

Na obecnym etapie naszej działalności w segmencie elektrycznych urządzeń grzewczych, jesteśmy całkowicie pewni naszych produktów. Pozwala nam to na zaoferowanie naszym klientom wydłużonej gwarancji na grzewcze i rewersyjne pompy ciepła – mówi Przemysław Radzikiewicz, Manager Produktu i Wsparcia Technicznego firmy Glen Dimplex Polska.

Bezawaryjność to podstawa oszczędności

Koszty związane z poprawą efektywności energetycznej budynków to poza bezpośrednimi opłatami za energię elektryczną i cieplną, także ewentualne wydatki związane z serwisowaniem poszczególnych urządzeń wykorzystywanych do ich dostarczania: – Zdajemy sobie sprawę nie tylko z wymagań konkurencyjnego rynku i norm określających sprawność oraz efektywność naszych pomp ciepła. Posiadamy również szeroką wiedzę na temat indywidualnych wymagań właścicieli lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy decydują się na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Dzięki takiemu podejściu wiemy, że bardzo ważną kwestią jest komfort, rozumiany zarówno jako odpowiednie warunki w pomieszczeniach, ale także jako niski pobór energii do obsługiwania zapewniających go urządzeń oraz minimalna ilość środków finansowych przeznaczonych na rozwiązywanie ewentualnych problemów. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas pompy ciepła są teraz objęte tak długą gwarancją. Jest to wyraźny sygnał dla naszych klientów, że decydując się na nasze urządzenia, mogą przez wiele lat ze spokojem korzystać z ich funkcji – podsumowuje Przemysław Radzikiewicz.

Już zagłosowałeś!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj inne:
ndp031
Ekologiczny tramwaj w Gdańsku

Kursuje po Gdańsku, można go spotkać na wszystkich liniach. Przez...

Zamknij