Szeroki wybór naświetlaczy ledowych tylko w GTV

ndp078

Naświetlacze LED firmy GTV, są doskonałą alternatywą tradycyjnych, wyjątkowo energochłonnych, reflektorów halogenowych. W odróżnienie od produktów opartych na źródłach halogenowych, Naświetlacze LED, osiągają pełną jasność natychmiast po zapaleniu, a częste włączanie i wyłączenie nie skraca ich żywotności. 

Naświetlacze LED GTV to produkty, które wyróżniają się wśród oferty konkurencji wysoka jakością wykonania. Obudowę zaprojektowano z ciśnieniowego odlewu aluminium. Całość malowana jest na kolor szary, metalizowany, przy użyciu farby proszkowej. Oprawy wyposażono w odporne na zmiany temperatury i uderzenia szkło hartowane o grubości 5 mm oraz odbłyśnik wykonany z aluminium wysokiej czystości. Dzięki wygodnemu mocowaniu (uchwyt mocujący ze stali posiada trzy otwory montażowe) możemy w prosty sposób regulować kąt nachylenia. Kierunkowy rozsył światła oraz zwarta i szczelna konstrukcja zapewniają dobre parametry użytkowe i uniwersalność.
W dotychczasowym katalogu produktów Firmy GTV dostępne były stacjonarne Naświetlacze LED o mocach od 10W do 100W. Rozszerzając portfolio produktów kategorii Naświetlaczy, GTV wprowadza na rynek 3 nowe wersje:

Naświetlacz LED RGB
W Naświetlaczu LED RGB jako źródło światła wykorzystana została dioda LED 10W RGB dająca możliwość wyboru każdego koloru z palety barw. Za pomocą pilota, który znajduje się w zestawie, możemy dowolnie ustawić kolor lub program działania (sceny dynamiczne, pojedyncze zmiany kolorów). Dzięki aluminiowej obudowie o klasie szczelności IP65 oraz szybie z hartowanego szkła, produkt można montować na zewnątrz pomieszczenia a warunki atmosferyczne nie mają wpływu na pracę urządzenia.

Przenośny Naświetlacz LED
Przeznaczony jest do oświetlenia powierzchni, przy których nie ma potrzeby zastosowania oświetlenia stałego (place budowy, wystawy sklepowe, ogrody, banery, pomniki, wnętrzna lokali rozrywkowych). Dzięki wygodnemu uchwytowi, można w prosty i szybki sposób przenieść naświetlacz w dowolne miejsce. Produkt może być stosowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, w warunkach o podwyższonym poziomie wilgotności i zapylenia. Kierunkowy rozsył światła oraz zwarta i szczelna konstrukcja zapewniają dobre parametry użytkowe i uniwersalność.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu
Naświetlacz LED GTV z czujnikiem ruchu jest niezwykle korzystnym kosztowo rozwiązaniem. Idealnie oświetla bramy wjazdowych, przejścia, wewnętrzne dziedzińce oraz wszystkie inne miejsca, gdzie chcemy aby światło zaświeciło się pod wpływem wykrytego ruchu. Naświetlacz z czujnikiem ruchu posiada zakres wykrywania ruchu do 12 metrów, regulację czułości zmierzchowej oraz regulację czasu pracy.